[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرایط و ضوابط استفاده از سایت 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

استفاده از فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی اِلسا” به معنی آگاهی و توافق کامل کاربران عزیز با شرایط و ضوابط ذیل می باشد:

بند ۱
خرید کالا و خدمات از این فروشگاه آموزشی اینترنتی بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

بند ۲
عضویت در سایت گروه آموزشی اِلسا رایگان است. عضویت در سایت به منزله‌ی خرید و ثبت نام دوره‌‌ها نیست؛ بلکه بعد از عضویت در (یا ورود به) سایت باید نسبت به خرید در دوره آموزشی مد نظر اقدام کند (مانند خرید یک محصول از یک سایت فروشگاهی که کاربر ابتدا ثبت نام و سپس خرید خود را انجام می‌دهد).

بند ۳
فرایند خرید و ثبت نام دوره ها از سایت توسط کاربر به این شرح است:
کاربر فرم مربوط به دوره را پر کرده و در نهایت پرداخت را به صورت آنلاین انجام می‌دهد. پس از پرداخت موفق، سایت پیامی مبنی بر تأیید ثبت نام به کاربر نشان می‌دهد. این پیام به شماره موبایل کاربر نیز ارسال می‌شود.
لازم است کاربر اطلاعات خود خصوصا شماره موبایل را صحیح وارد کند.

بند ۴
گروه آموزشی اِلسا مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی محصولات، کلیه‌ی هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده‌ی مشتری است و اطلاعاتی از این قبیل را به صورت شفاف در صفحه‌ی مربوط به هر محصول در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بند ۵
حق امتیاز کلیه‌ی آموزش‌ها و کالاهای موجود در این وبسایت برای گروه آموزشی اِلسا محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از آن ممنوع است.

بند ۶
همچنین کاربر با خرید از سایت از لحاظ اخلاقی و شرعی متعهد می‌شود ویدیوهای آموزشی تولیدی این مجموعه را به هیچ نحوی (رایگان، غیر رایگان و…) در اختیار کسی نگذارد. البته این مورد شامل حال افراد خانواده (درجه یک فقط) نمی‌شود.

بند ۷
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود در فرآیند خرید مشکلی ایجاد شود، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. در این مواقع از طریق بخش ارتباط با ما مورد پیش آمده قابل پیگیری است.

بند ۸
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو، وبلاگ و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این وبسایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]